Co je třeba udělat pro přijetí na naši školu

Pokud Vás naše škola zaujala natolik, že se chcete ucházet o studium u nás, přečtěte si tento článek.

Veškeré potřebné informace o naší škole najdete na těchto stránkách, zejména v sekci „o škole“. Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte nás telefonicky, písemně, faxem, nebo e-mailem. Pokud byste měli zájem si naší školu prohlédnout, rádi si na Vás po předchozí domluvě uděláme čas.

Přihlášku je možné podat na standartním formuláři. Vzhledem ke specifikům naší školy budeme však raději, když vyplníte naší přihlášku. Tu si můžete stáhnout na těchto stránkách, nebo Vám jí zašleme.

Přhlášku pro první kolo přijímacího řízení je možné podat přímo nám do 15.3. My Vám pak do konce března zašleme informace o přijímacím řízení.

V případě nenaplnění školy v prvním kole, škola vypíše další termín. O jeho vypsání i způsobu přihlašování budeme informovat na těchto stránkách.

Přijímací zkoušky nekonáme. Místo nich se koná vzájemně poznávací setkání .

Více informací o přijímacím řízení najdede v ostatních článcích v zájemce o studium, nebo nám napište na divciskola@divciskola.cz, či zavolejte na 604 451 423.