Jáhenské svěcení

Zveme všechny přátele a příznivce školy, pečovatelské služby, školního chráněného bydlení a chráněné dílny na jáhenské svěcení Anežčina bratra Martina. Kdo ho znáte, víte o jeho Božím dětství a také o tom, že je už dlouho jedním z nás, naším kolegou, služebníkem, ve škole, v pečovatelské službě, ve školním chráněném bydlení a v chráněné dílně. Děkujeme a vyprošujeme dary Ducha a zvláštní vedení sv. Anežky České pro jáhenskou službu.

MMoravec_ jáhenské svěcení

Projekt Šablony pro Dívčí katolickou střední školu

Dívčí katolická střední škola realizuje v období od 1. 9. 2017 do 31. 18. 2019 projekt s názvem „Nové šablony pro Dívčí katolickou střední školu“, registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_042/0007884, který je financován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určila jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování. V rámci projektu jsou realizovány následující aktivity:

· Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele – cílem této aktivity je prostřednictvím personální podpory – koordinátora spolupráce školy – přispět ke spolupráci školy se zaměstnavateli.

· Doučování žáků SŠ ohrožených školním neúspěchem – cílem aktivity je podpořit žáky středních škol ohrožené školním neúspěchem prostřednictvím možnosti doučování.
7b_Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz