Projekt Šablony pro Dívčí katolickou střední školu

Dívčí katolická střední škola realizuje v období od 1. 9. 2017 do 31. 18. 2019 projekt s názvem „Nové šablony pro Dívčí katolickou střední školu“, registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_042/0007884, který je financován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určila jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování. V rámci projektu jsou realizovány následující aktivity:

· Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele – cílem této aktivity je prostřednictvím personální podpory – koordinátora spolupráce školy – přispět ke spolupráci školy se zaměstnavateli.

· Doučování žáků SŠ ohrožených školním neúspěchem – cílem aktivity je podpořit žáky středních škol ohrožené školním neúspěchem prostřednictvím možnosti doučování.
7b_Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz

Trhy chráněných dílen

Chráněná dílna Inspirace zřizovaná Dívčí katolickou střední školou zve všechny přátele a příznivce naší školy a dílny

k návštěvě trhů chráněných dílen na Vyšehradě.

Trhy se konají 13. května od 10,00 do 17,00.

Klientky naší dílny se budou na těchto trzích prezentovat poprvé. Uvítáme proto jakoukoliv morální či jinou podporu z Vaší strany.

Budeme nabízet k prodeji ručně dělaná mýdla, svíčky, přáníčka, hračky, tašky a drobné upomínkové předměty.

Přijďte, těšíme se na Vás.

dívky z Inspirace

Inspirace

Snídaně v hotelu Adria

Děvčata ze školní chráněné dílny Inspirace posnídala v hotelu Adria na Václavském náměstí, od loňska malují a dodávají hrnky pro hotelové hosty.

20170302_165024-COLLAGE